Kompatibilní HSD141PW11 matryca do laptopa 14,1“ 30pin (21 mm) CCFL - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní HSD141PW11 14,1“, 30pin (21 mm), 1280x800, CCFL - 1 lampa fluorescencyjna, Długi kabel połączeniowy (przedłużacz), Błyszczący
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní HSD141PW11
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní HSD141PW11?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 14,1"
  • Rozdzielność: 1280x800
  • Konektor: 30pin (21 mm)
  • Podświetlenie: CCFL - 1 lampa fluorescencyjna
  • Wyjątek: Długi kabel połączeniowy (przedłużacz)
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní HSD141PW11
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, rozmiar 14,1", rozdzielność 1280x800, CCFL - 1 lampa fluorescencyjna, długi kabel połączeniowy (przedłużacz), 30 pinowy (21 mm) konektor znajdujący się na matrycy w prawym górnym rogu (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).