Kompatibilní HSD141PW11-A matryca do laptopa 14,1“ 30pin (21 mm) CCFL - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní HSD141PW11-A 14,1“, 30pin (21 mm), 1280x800, CCFL - 1 lampa fluorescencyjna, Długi kabel połączeniowy (przedłużacz), Matowy
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
HannStar
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní HSD141PW11-A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní HSD141PW11-A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 14,1"
  • Rozdzielność: 1280x800
  • Konektor: 30pin (21 mm)
  • Podświetlenie: CCFL - 1 lampa fluorescencyjna
  • Wyjątek: Długi kabel połączeniowy (przedłużacz)
  • Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní HSD141PW11-A
Podstawowe dane: Matowy powierzchnia, rozmiar 14,1", rozdzielność 1280x800, CCFL - 1 lampa fluorescencyjna, długi kabel połączeniowy (przedłużacz), 30 pinowy (21 mm) konektor znajdujący się na matrycy w prawym górnym rogu (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).