Kompatibilní B141EW05 V.3 matryca do laptopa 14,1“ 30pin LED FLEX - Błyszczący
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B141EW05 V.3 14,1“, 30pin, 1280x800, LED, FLEX (zasilanie), Tylko dla firmy Dell, Błyszczący
Towar niedostępny
Zapytaj
Do koszyka
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
AU Optronics
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B141EW05 V.3
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B141EW05 V.3?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
  • Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
  • Rozmiar: 14,1"
  • Rozdzielność: 1280x800
  • Konektor: 30 pin
  • Podświetlenie: LED, FLEX (zasilanie)
  • Wyjątek: Tylko dla firmy Dell
  • Powierzchnia matrycy: Błyszczący
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B141EW05 V.3
Podstawowe dane: Błyszczący powierzchnia, rozmiar 14,1", rozdzielność 1280x800, LED, FLEX (zasilanie), tylko dla firmy Dell, 30 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawym górnym rogu (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).