Kompatibilní B156HAN09.2 HW1A matryca do laptopa 15,6“ 40pin 144Hz FHD LED - Matowy
Matryca do laptopa – ekran Kompatibilní B156HAN09.2 HW1A 15,6“, 40pin, 1920x1080 FHD LED, 144Hz, Matowy
🟩 W magazynie,
natychmiast do wysyłki
🟩 W magazynie > 4 szt.
30-dniowa gwarancja zwrotu ⭐⭐⭐⭐⭐
ZAMIENNY LCD EKRAN W LAPTOPIE Kompatibilní B156HAN09.2 HW1A
Rozbitý displej 15,6"
displej 15,6" Slim
LCD MATRYCE NAJWYZSZEJ JAKOŚCI!
JAK WYBRAĆ ODPOWIEDNI EKRAN DO SWOJEGO LAPTOPA Kompatibilní B156HAN09.2 HW1A?
Jak najít displej pro notebook
displej 10,1"
JAK ROZPOZNAĆ MATOWą LUB ŚWIECąCą MATRYCE?
Klasa: A+ bez wadliwych pixeli
Rozmiar: 15,6"
Rozdzielność: 1920x1080 FHD 144Hz
Konektor: 40 pin IPS
Podświetlenie: LED
Powierzchnia matrycy: Matowy
OPAKOWANIE ZAWIERA:
Zamienną matrycę do laptopa Kompatibilní B156HAN09.2 HW1A
Podstawowe dane: Świecąca powierzchnia, Matowy, rozmiar 15,6", rozdzielność 1920x1080, 144Hz, LED podświetlenie, 40 pinowy konektor znajdujący się na matrycy w prawo dole (przy spojrzeniu na tylną stronę matrycy).